6. Taši sa zabáva - Dobšiná

Milé deti,
viete, že zlatý poklad Sklenenej pani z Dobšinej doteraz ešte nikto nenašiel? Tak poďte s nami a spolu ho pohľadajme v sobotu 18.5.2013, keď do Dobšinej zavíta aj sám pán veľkomožný Malý gróf Taši a jeho verná družina priamo z Rozprávkového Košického kraja, z Tašíkova ! Zvedavý rozprávkový jazvečík Taši bude nielen čestným hosťom na Medzinárodných pretekoch furmanských vozov, ale predovšetkým bude s ním aj veľká švanda! Okrem hľadania pokladu Sklenej pani, celý deň bude zabávať deti nevšednými a mimoriadne zaujímavými aktivitami, hrami či súťažami. S jazvečíkom Tašim sa vždy naučíte niečo nové, a nebude to ináč ani v Dobšinej. V mobilnej informačnej kancelárii Rozprávkového Košického kraja TAŠINFO vás privíta náš veselý TašiTím, kde sa dozviete všetko o rozprávkovom kráľovstve Tašíkovo. Okrem Tašiho sa na vás tešia aj rozprávkoví hrdinovia z knihy Malý Gróf Taši a jeho putovanie zázračnou krajinou Gemersko-Abovského panstva.
Pripravujeme naozaj skvelú zábavu pre deti, ktorá bude umocnená aj netradičným prostredím a adrenalínovým podujatím v prírode, v blízkom okolí dobšinského žrebčína, kde sa v sobotu 18. mája konajú preteky furmanských vozov. Veríme, že rodičia prídu so svojimi ratolesťami nielen z blízkeho okolia, ale aj zo vzdialenejších miest zažiť niečo nevšedné, poučné a zábavné. Tvorivé dielne na motívy z rozprávok ako napríklad Teatro, Vodníkovo, Tajomná komnata, Šikulkovo či Kuchtíkovo u Mlynára sú garanciou nielen dobrej zábavy, ale aj motiváciou k rozvíjaniu zručnosti a tvorivosti detí“

 

Miesto:
Dobšiná, žrebčín

Termín: 18.5.2013

Čas: od 9:00 – 16:00


Dôležitý oznam
NEZABUDNITE NA TO, ŽE POČASIE JE VŔTKAVÉ. MÔŽE PRŠAŤ, ALE MÔŽE BYŤ AJ 100 SLNKA! Takže bude najlepšie, keď sa pripravíte na všetko. Šiltovka, slnenčné okuliare, gumáčiky - šups do batôžka!

KTO UŽ MÁTE CESTOVATEĽSKÝ TAŠIPAS, NEZABUDNITE HO DOMA.

Zdieľaj s priateľmi:
Nachádzate sa tu:       Gros > Podujatia > 6. Taši sa zabáva - Dobšiná

Tento projekt je spolufinancovaný z ERDF
„Investícia do Vašej budúcnosti“

ROP Znak SR Vlajka EU KSK

Realizátor projektu: Košický samosprávny kraj
Realizátor web stránky: e-volution, s.r.o.
Autor textov rozprávok: © Štúdio Harmony/Daniela Hroncová-Faklová, Ľubica Škrinárová
Autor rozprávkových ilustrácií: © Štúdio Harmony/Róbert Šandor
Realizácia 2012